Vážení přátelé, 
v sekci Aktuality naleznete propozice týkající se Krajské soutěže v běhu na 60 m s překážkami. Dovolujeme si připomenout, že uzávěrka přihlášek je k 28. srpnu 2022. Vložili jsme taktéž Organizační zabezpečení a přihlášku na Mistrovství ČR v této disciplíně, které proběhne v Benešově 25. září 2022.
Děkujeme za předání informace.
KSH Středočeského kraje 

 

Vážené hasičky, vážení hasiči,

vítáme Vás na webových stránkách Krajského sdružení hasičů Středočeského kraje. Naše krajské sdružení je největší v České republice a sdružuje dobrovolné hasiče z dvanácti okresů, celkem je nás více než 55 tisíc v přibližně 1200 sborech. Činnost dobrovolných hasičů je bohatá, na mnoha obcích představují naše sbory jádro obecních aktivit. Rovněž činnost na krajské úrovni je bohatá - každoročně pořádáme soutěže v požárním sportu, soutěže mládeže, ale také setkání Zasloužilých hasičů a další akce. Na těchto webových stránkách naleznete potřebné informace o naší činnosti.

 

Oldřich Lacina

starosta KSH

 

Dne 9. května se sešla Krajská odborná rada prevence, aby provedla vyhodnocení krajského kola celorepublikové soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže, ročník 2021. Přestože bylo obrázků méně než v jiné roky, jsme velmi rádi, že i v této době se naši mladí členové zapojili. A bylo z čeho vybírat, hodnotící komise to vůbec neměla snadné. Nakonec ale vybrat bylo nutno - vítězové jednotlivých kategorií budou reprezentovat Středočeský kraj v celorepublikovém kole a všichni medailisté se mohou těšit na hezké ceny.

 

VÝSLEDKY KE STAŽENÍ